• +12 276 00 16
  • >biuro@brandbox.com.pl<

Certyfikat Firma Godna Zaufania

firma godna zaufania brandbox

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Czym jest certyfikat?

Certyfikat Firma Godna Zaufania pojawił się na rynku już w 2013 roku. Został zainicjowany przez śląską firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k. po zaobserwowaniu, że Internet i szybko rozwijająca się technologia wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, oraz zachowania i reakcje konsumentów.

Najnowsza technologia powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa, instytucji czy działalności. Konsumenci często poszukują wiadomości na temat firm, z którymi współpracują.

Spółka CBOK Sp. z o.o. Sp. k. przeprowadza badanie i analizę danego podmiotu gospodarczego/instytucji w oparciu o profesjonalne skrypty. Zostały one zaprogramowane i zaprojektowane przez rybnicką spółkę według ściśle określonego algorytmu. Aktualnie żadna inna instytucja nie działa korzystając z tego typu metod i zadań. W nieco ponad rok, Certyfikat Firma Godna Zaufania stał się bardzo szanowanym i poważanym przez przedsiębiorców oraz klientów/konsumentów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych certyfikatów internetowych wydawanych polskim przedsiębiorstwom.

Również nasza firma uzyskała wyróżnienie w formie przyznania certyfikatu Firmy Godnej Zaufania. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt.

brandbox producent opakowań 2019
Brandbox

You must be logged in to post a comment.