• +12 276 00 16
  • biuro@brandbox.com.pl

Opakowania kartonowe

opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe

Produkujemy opakowania kartonowe dostosowane do potrzeb zarówno dużych klientów, jak i indywidualnych.

Wykonujemy opakowania kartonowe najwyższej jakości, nasz Dział Projektowania jest w stanie przygotować najróżniejsze rozwiązania.

Nowoczesny park maszynowy

Nasz nowoczesny park maszynowy oparty na maszynach wiodących producentów i doświadczony zespół pozwala na realizację zaawansowanych zamówień przy zachowaniu krótkich terminów. Jako producent opakowań kartonowych systematycznie podnosimy jakość opakowań. Posiadamy specjalistyczne sklejarki, które mają możliwość klejenia najbardziej złożonych konstrukcji.

Kartony fasonowe

Kartony fasonowe mają swoje zastosowanie w pakowaniu produktów o mniejszych gabarytach. Wykorzystywane najczęściej są w branży spożywczej. Najlepszą rolę odgrywają w przechowywaniu pakowanych towarów oraz w dostosowaniu do specyficznych warunków transportu.

 Rola informacyjna i reklamowa

Kartony z nadrukiem mają też pełnić rolę informacyjną i reklamową. Jakość i walory wizualno-estetyczne opakowań kartonowych z nadrukiem mają ogromne znaczenie i mogą w wpłynąć na zainteresowanie i sprzedaż danego produktu poprzez popularyzację marki. Jako integralny element marketingu, opakowanie ma za zadanie wywołać chęć posiadania przedmiotu. Opakowanie tworzy określony wizerunek firmy i odróżnia produkt spośród konkurencji.

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe Krakow