• +12 276 00 16
  • >biuro@brandbox.com.pl<

Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane

Pudełka i opakowania kaszerowane – ogromne możliwości marketingowe

BRANDBOX zajmuje się również produkcją opakowań kaszerowanych – czyli opakowań z nadrukiem w pełnej gamie kolorów z dowolnie wybraną grafiką lub zdjęciami w dużej rozdzielczości. Dzięki procesowi kaszerowania tektury jesteśmy w stanie uzyskać efektywne, ekskluzywne opakowanie. Ich dodatkową zaletą jest wysoka jakość oraz wytrzymałość.

Opakowania kaszerowane bardzo często wykorzystywane są przez producentów części samochodowych, akcesoriów gospodarstwa domowego czy sprzętu RTV. Również producenci innych branż decydują się na pudełka kaszerowane, zwłaszcza marki premium.

Kaszerowanie świetnie wyróżnia produkt na tle konkurencji. Przy okazji dodatkowo zabezpiecza opakowanie przed działaniem zewnętrznych czynników. Również w tym przypadku możemy puścić wodzę fantazji, ponieważ takie opakowanie posiada duże walory estetyczne – a przez to zwiększoną wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zaprojektować praktycznie dowolnie wyimaginowaną konstrukcję, jeżeli dodatkowo zaopatrzymy się w wykrojnik. Doradzamy również naszym klientom w doborze odpowiednich konstrukcji i staramy się szukać możliwie najlepszego rozwiązania dla każdej ze stron.

Call Now ButtonZadzwoń
Brandbox - Opakowania Tekturowe