Opakowania klapowe

Opakowania klapowe

Producent opakowań klapowych

Najpopularniejsze, najprostsze i najtańsze w produkcji opakowania. Najczęściej spotykanymi standardami tego typu opakowań są FEFCO 200 lub FEFCO 201. Dzięki swojej prostej konstrukcji oraz technologii produkcji, nie wymagającej w 99% przypadków dodatkowych nakładów na wykrojnik, opakowania klapowe to produkt tani dla klienta i łatwy w wykonaniu dla zakładu produkcyjnego. Wykorzystywane są głównie do pakowania towarów, które muszą być odpowiednio zabezpieczone w trakcie transportu lub składowania.

Tekturowe pudła i opakowania klapowe

Oferujemy naszym klientom opakowania z tektur o różnorodnych gramaturach i pokryciach. W stałej sprzedaży posiadamy pudła klapowe z tektury szarej, jednostronnie bielonej oraz obustronnie bielonej. Zarówno 3, jak i 5-warstwowej. Opakowania klapowe są wykonane z bardzo dobrych jakościowo oraz wytrzymałościowo materiałów i surowców.

Jeżeli opakowanie ma pełnić dodatkowo funkcję ekspozytora, zachęcamy do skorzystania z opakowań wykrojnikowych bądź fasonowych. Każde pudełko możemy dodatkowo zadrukować w dowolny sposób, lub kaszerować.
Nasza firma produkuje kartony klapowe w każdym rozmiarze. Od bardzo małych podręcznych opakowań, aż po opakowania paletowe, które wymiarami bardzo podobne są do pudeł wielkogabarytowych.

Potoczne klapówki można dowolnie modyfikować. Wyposażyć w kratownicę, zadrukować czy uszlachetnić. To właśnie sprawia, że są tak popularne. Dlatego też nasi klienci najczęściej wybierają ten typ opakowania.

W przypadku, kiedy klient ma problem z magazynowaniem opakowań, oferujemy możliwość przechowywania stanu na własnym magazynie. O pozostałych udogodnieniach na pewno wspomni nasz dział obsługi.

Brandbox - Opakowania Tekturowe
Call Now ButtonZadzwoń