Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe

wyróżniające się na tle konkurencji

Opakowania tekturowe producent KrakowNasza wiedza ugruntowana jest wieloletnim doświadczeniem, dlatego jesteśmy partnerem, w którego ręce oddaje się temat bezpieczeństwa produktów. Ponieważ doskonale wiemy, że produkty te podlegają magazynowaniu, mają przebyć wyznaczony dystans, są wystawiane na półce w markecie lub mogą być wręczane bezpośrednio odbiorcom. Dlatego więc w produkcję wkładamy maksymalny wysiłek.

Opakowania tekturowe muszą spełniać określone właściwości,
a my wiemy  jak tego dokonać

Naszym klientom oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaną przez nas latami w postaci wyspecjalizowanych działów : projektowego, technologicznego, jakościowego oraz obsługi klienta.
Ponieważ dialog, otwartość, zrozumienie klienta, cyklu życia opakowania, bezpieczeństwa produktu, oczekiwań wizualnych, to filary udanej współpracy. Dlatego doskonale wiemy, że dobrze dobrane pytania determinują wspólny sukces. Chcemy budować długotrwałe relacje biznesowe, polegające na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu oraz obopólnym zadowoleniu ze współpracy.

Ponieważ nasz park maszynowy składa się z ciągu powiązanych ze sobą rozwiązań, pozwala nam na precyzyjną realizację różnorodnych zamówień. Śmiało możemy stwierdzić, że żadna realizacja nie jest dla nas wyzwaniem.

Szczypta faktów technologicznych

Dysponujemy zautomatyzowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą m.in. :
– kaszerownica
– sztance płaskie i rotacyjne
– maszyny typu boxmaker, sloter
– składarko sklejarki
– zszywacze
– ploter
– maszyna do druku cyfrowego

Posiadamy pełen wachlarz technik drukarskich

Wykonujemy druk cyfrowy, offsetowy, flexodruk i sitodruk, produkujemy opakowania tekturowe z nadrukiem. Oferujemy także wykonanie hot-stampingu.
Jesteśmy w stanie wykonać opakowania z tektur litych i falistych każdego rodzaju (2, 3 ,5, 7-warstwowe).

Ponieważ najważniejszym elementem naszej produkcji jest profesjonalny zespół świadczący usługi introligatorskie oraz konfekcyjne.
Posiada on ogromne doświadczenie w wykonywaniu bardzo indywidualnych zamówień.

Nasza wiedza, w połączeniu z posiadaną technologią stanowi potężne oręże, pozwalające na indywidualne podejście do naszych klientów i ich wyzwań.

Zapraszamy do kontaktu

Wykonujemy opakowania tekturowe z nadrukiem i nie tylko, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Brandbox - Opakowania Tekturowe
Call Now ButtonZadzwoń