Opakowania wykrojnikowe

Opakowania wykrojnikowe

Opakowania wykrojnikowe

Przykładami takich opakowań są np. kartony typu display, tacki, standy, zawieszki itp. Do wyprodukowania tego typu kartonu potrzebny jest wzór wykroju -zwany wykrojnikiem.

Opakowania wykrojnikowe mogą mieć praktycznie dowolne formy i konstrukcje. Realizujemy z chęcią zamówienia na opakowania o nietypowych kształtach czy wymiarach. Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom – takie opakowania produkujemy także w krótkich seriach. Jeśli więc potrzebujecie Państwo pudełka o określonych rozmiarach, kształtach i wycięciach – zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.

Jako producent opakowań z tektury, jesteśmy w stanie wykonać dowolny konstrukcyjnie karton. Wykonujemy opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Co to jest wykrojnik? Wykrojnik jest narzędziem używanym do wykrawania określonego wcześniej kształtu z arkusza tektury. Istnieje kilka rodzajów wykrojników, najpopularniejsze z nich i u nas stosowane – wykrojniki płaskie oraz wykrojniki rotacyjne. Wykrojnik prócz noży wykrawających wyposażony może być także w noże bigujące (zgniatające), perforujące, częściowo nacinające lub noże combi (perfo-big). Noże umieszcza się w sklejce z frezowanymi rowkami.

Oferujemy również pomoc przy projektowaniu wykrojników naszym klientom. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednią konstrukcję i technologię wykonania.

Brandbox - Opakowania Tekturowe
Call Now ButtonZadzwoń