• +12 276 00 16
  • biuro@brandbox.com.pl

Prasa o nas – artykuł w FORBES „Logistyka od podstaw”

Prasa o nas – artykuł w FORBES „Logistyka od podstaw”

LOGISTYKA OD PODSTAW

Dzisiejsze życie wymaga od nas szybkiego działania – a jego tempo wcale nie zwalnia. Miliardy informacji, bodźców, którymi jesteśmy bombardowani, mogą wywołać zawrót głowy.

Rosnące wymagania, konieczność podejmowania szybkich i trafnych decyzji zmuszają do zdobywania wszechstronnej wiedzy. Dobrze jest otoczyć się specjalistami i mieć ich w zasięgu ręki, by w razie potrzeby powierzyć im część swoich problemów. Wspólne podążanie w jednym kierunku, dzielenie się w zespole swoimi wizjami, planami i wiedzą to warunki odniesienia sukcesu.

Brandbox od początku swojego istnienia stawiał na długotrwałe relacje. Zrozumienie klienta, wiedza na temat miejsca, gdzie widzi on siebie za parę lat, poznanie jego doświadczeń i potrzeb – to wszystko pozwala na sprawne współdziałanie. Nikt nie chce mieć przepełnionych magazynów, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo dostaw w wyznaczonym czasie. Zapewniamy magazynowanie rzeczy, których nie potrzebujesz na stanowisku pracy. Wsłuchując się w głos klientów, wdrażamy innowacyjne usługi, takie jak „magazyn na minuty”. Doświadczenia zebrane przez wiele lat w zakresie obsługi sektora samochodowego czy spożywczego oraz wdrożone standardy sprawiają, że stajemy dumnie wśród reprezentantów branży opakowań. Logistyka, w tym usługi konfekcjonowania i przepakowywania, to tylko jedna z naszych specjalizacji.

  Dla naszych odbiorców tworzymy również opakowania specjalne. Zapoznajemy się z wyrobami klienta i ich charakterystyką, a dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy technologicznej podejmujemy wyzwania, z którymi inni nie chcą się mierzyć. W tej chwili kończymy budowę laboratorium, które umożliwi nam wytwarzanie opakowań szytych na miarę. Dzięki niemu dobierzemy odpowiedni surowiec, a także będziemy w stanie symulować warunki, jakie znosić muszą produkty klienta. Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, eliminujemy tworzywa sztuczne z opakowań. Kolejnym krokiem w naszej działalności jest rozpoczęcie prac badawczych nad inteligentnymi opakowaniami monitorującymi stan produktów i ich otoczenia.

Nieustannie szukamy przy tym nowych rozwiązań, tak aby zapewnić idealną ciągłość dostaw produktów do klienta, dlatego rozpoczęliśmy inwestycję mającą na celu zakup linii produkcyjnej do wytwarzania tektury falistej. Mamy w swojej ofercie 16000 m2 przestzeni magazynowej, wyspecjalizowany park maszynowy, laboratorium, a przede wszystkim doświadczonych pracowników, profesjonalistów.Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.