• +12 276 00 16
  • biuro@brandbox.com.pl

Kaszerowanie

pudełka kaszerowane

Kaszerowanie

Kaszerowanie

W zakres wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzi również kaszerowanie. Kaszerowanie to nakładanie kleju na płaskie powierzchnie w celu ich sklejenia. Technologia ta jest skierowania do klienta, którego wymagania idą w kierunku zwiększonej wytrzymałości opakowania. Cechą charakterystyczną opakowań kaszerowanych są wysokie walory estetyczne uzyskiwane dzięki wykorzystaniu w produkcji techniki druku offsetowego.

W tym jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

 

Pudełka kaszerowane

Opakowanie stało się jednym z podstawowych elementów oddziaływania na rynek – jako element marketingu musi zwrócić uwagę potencjalnego klienta. Pudełka kaszerowane będą chroniły produkt przed uszkodzeniem i wyróżnią go na półce sklepowej. Efektywne opakowanie kaszerowane gwarantuje, że produkt wywoła intencję zakupu, a także wykreuje pozytywne wrażenia i emocje.

Pudełka kaszerowane są ostatnim etapem promocji.

 

Karton kaszerowany / Tektura kaszerowana

Tektura kaszerowana jest bardzo wytrzymała. Produkty w tekturowych opakowaniach mogą stać przez długi czas, bez obawy o uszkodzenia cennych przedmiotów.

Oferujemy doradztwo w zakresie opracowania nowych opakowań poprzez przygotowania projektu, wykonanie partii próbnej do realizacji zamówienia. Przy projektowaniu dobieramy odpowiedni surowiec. Biorzemy pod uwagę przeznaczenie opakowania, sposób transportowania jak i warunki magazynowania.

Karton kaszerowany może bez problemu mieścić nawet ciężkie i duże przedmioty (sprzęt RTV / AGD).

Skontaktuj się z nami